SIRIUS

SIRIUS - KOMPAKTNÍ LUXUSNÍ BEZPEČNOSTNÍ TREZOR
Žádný jiný bezpečnostní trezor nelze použít tak flexibilně jako náš Sirius. Sirius je obzvláště oblíbený u sběratelů hodinek a šperků, protože je schopen držet a vystavovat působivý počet hodinek díky objemu zhruba 80 litrů. Můžeme integrovat 12 nebo více hodinkových navíječů, kdybyste se rozhodli používat váš Sirius jako hodinkový trezor. Můžete také vybrat ze 4 různých výšek zásuvek a více než 30 různých šperkovacích táců, které ukládá vaše drahocenné šperky.

Hledáte perfektní TREZOR PRO VAŠE ŠPERKY?
Nejenže jsou naše trezory výjimečně bezpečné, mohou být také přizpůsobeny vašemu osobnímu stylu a specifickým potřebám. Můžete navrhnout každý detail svého trezoru jak uvnitř, tak i venku, aby splňoval vaše specifikace, a vytvořit si vlastní perfektní šperk. Každá zásuvka obsahuje odnímatelné šperkovnice, které jsou pokryty nejlepším semišem Stockinger, aby vaše šperky byly v bezpečí. Na přání dokonce přizpůsobíme zásobníky přesným specifikacím cenných kusů ve Vaší sbírce.

ŠPERKY V TREZORU STOCKINGER - ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ.
Vloupání, požár nebo krádež - to vše může zničit váš majetek v okamžiku, což často vede ke ztrátě nenahraditelných kusů. Vytvořili jsme speciální šuplíky na šperky, abychom předešli těmto scénářům a zajistili vám perfektní místo pro uchování vaší sbírky. Navrhujeme interiéry na zakázku, které obsahují zásuvky a police pro šperkovnice apod., Na základě velikosti a složení šperků. Můžeme dokonce přizpůsobit interiér šuplíku vašim šperkům na rozměry šperků.

NEJLEPŠÍ NATAHOVAČE HODINEK PRO VAŠÍ SBÍRKU.
Sledujeme nadšence a sběratele z celého světa, kteří spoléhají na naše hodinkové natahovače. Náš model Sirius Watch Safe obsahuje až 12 přesných hodinkových navíječů, které lze individuálně konfigurovat pomocí WiFi. To zaručuje, že každé hodinky se pohybují a navinují podle vašich specifikací.


Sirius trezor je vysoce bezpečnostní trezor pro středně velké sbírky šperků a hodinek. Díky svým kompaktním rozměrům je Sirius ideální pro šatny, ložnice a soukromé kanceláře. Vybíráte každý detail a Váš trezor je vlastně ručně vyroben naším vysoce kvalifikovaným personálem, který splňuje vaše osobní specifikace. 


Naším cílem je poskytnout jen to nejlepší v hodinkových trezorech, a proto používáme pouze komponenty, které byly odborně ručně vyráběny ve Švýcarsku a Německu v tradici nejpřesnějších norem. Jsme hrdí na to, že v Německu vyrábíme vysoce kvalitní výrobek a mnozí naši zahraniční zákazníci se spoléhají na bezpečnost "vyrobenou v Německu".


Litujeme, ale v kategorii SIRIUS se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.