Doprava a Platba

 

DOPRAVA PO ČR ZDARMA

Dopravu trezorů zajišťujeme pomocí našich smluvních přepravců, společnost DACHSER nebo FOFR.

Přepravcem Vám bude trezor doručen před první uzamykatelné dveře do objektu!!!

V případě, že požadujete trezor nastěhovat do objektu je nutno si domluvit službu nastěhování, která je zpoplatněna viz. ceník za stěhovací služby. V případě, že je vyžadováno i nastěhování trezoru a trezor Vám doručí naše společnost včetně nastěhování, bude Vám naúčtována doprava na místo instalace mimo Prahu ve výši 10,-Kč/km bez DPH. Výši ceny dopravy a stěhování Vám rádi na požádání sdělíme, vždy se informujte o ceně této služby.

 

CENÍK DOPRAVY: do 999kg ZDARMA

1000kg   a více  cena: 10000,- bez dph (v ceně není započítaný jeřáb nebo auto s rukou) 

 

Platební podmínky

- platba bankovním převodem před dodáním zboží

Platba bankovním převodem před dodáním zboží. Po připsání platby na náš účet, bude objednávka zpracována a odeslána našemu výrobci k vyřízení.

 

- platba se splatností

Platba na fakturu se splatností je možná pouze u prověřených zákazníků nebo po vzájemné dohodě.

- úvěr
Živnostníci a právnické osoby mají možnost financování trezoru od  50.000,- bez dph do 999.999,- bez dph.
Nad 1.000.000,- bez dph se nabídka řeší individuálně.
bleasing.jpg
 
Výpočet splátek ...ZDE

Úvěr je výhodnější v tom, že předmět financování je rovnou Váš, faktura od dodavatele je rovnou na Vás a proto si můžete také nárokovat celé DPH z pořizovací ceny. Počet splátek na nabídce se rovná počtu splátek úvěru. Ve splátce již potom žádné DPH není. 

 

Dodání a dodací podmínky

Zboží v našem eshopu není převážně skladem, jelikož námi nabízené zboží se vyrábí v několika desítkách možných velikostech, barevných odstínech a popřípadě zámkových variantách. Délka dodací doby se pohybuje od 3 pracovních dní dle stavu skladových zásob do 6 týdnů v případě objednání trezoru s příplatkovým vybavením, standardní doba dodání 30 pracovních dní od objednání. Dodací doba se může průběžně měnit, vždy je informován zákazník předem. O případné změně Vás budeme informovat.

Naše výrobky zasíláme přepravní službou DACHSER nebo FOFR, platba za zboží bankovním převodem před dodáním zboží. Prosíme o zkontrolování dodaného zboží, v případě poškození obalu ihned informovat přepravce, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. 

Cena dopravy a stěhování se řídí ceníkem uvedeným na našich stránkách v příslušných kategoriích. Vždy budete informováni o délce dodací doby a termínu dodání.