CUBE

CUBE - MALÝ BEZPEČNÝ TREZOR OD STOCKINGER
Naším cílem při vývoji trezoru Cube bylo zajistit maximální bezpečnost v malém prostoru. A my jsme to udělali. Stockinger vytvořil nejmenší bezpečnostní trezor. S plně přizpůsobitelným exteriérem a interiérem, který může být dokonce vybaven až 6 natahovačů hodinek.

CUBE TREZOR, MALÝ A PERFEKTNÍ.
Náš model Cube je ideální pro každého, kdo chce koupit trezor pro svou jachtu nebo druhý domov. Navrhujeme tyto malé trezory tak, aby přesně odpovídaly specifikám našim klientům se stejnou mírou dokonalosti, jakou používáme u našich velkých trezorů.

MALÝ TREZOR S VYSOKÝM ZABEZPEČENÍM.
Na základě rozměrů je CUBE nepochybně malý trezor. Jeho bezpečnostní prvky patří do stejné ligy jako jeho "velcí" bratři. S 5 cm pancířem vyrobeným z nejtvrdší oceli na světě a korundového kamene jsou vnější stěny prakticky neproniknutelné. Náš patentovaný systém Stocktronic s 8 místným kódem se používá k otevření trezoru. Integrované rozhraní IT umožňuje spustit tichý poplach v případě nebezpečné hrozby. Váš Cube nejen chrání vaše soukromé sbírky, ale také zajišťuje vaši osobní bezpečnost.

JAK JE BEZPEČNÝ MALÝ TREZOR OD STOCKINGER?
Nenechte se zmást kompaktním designem. Každý trezor Cube je stejně bezpečný a odolný proti krádeži jako každý velký bezpečnostní trezor od Stockinger. Jediný rozdíl, pokud jde o technické specifikace, je velikost. Není tedy třeba se obávat - od založení společnosti v roce 1978 nikdo nebyl schopen proniknout do bezpečnostního trezoru STOCKINGER. Nabízíme malou kostku v bezpečnostní třídě III v souladu s normou EU EN 1143-1. To je ideální pro soukromé osoby, protože 8-místný kód je vše, co potřebujete k otevření trezoru.

 

Hledáte malý trezor se 3-6 natahovači hodnek?
Dokonce i malý Stockinger safe může chránt velké věci. Můžeme například integrovat až šest hodinkových navíječů, které udržují vaše automatické hodinky s vlastním vinutím přesně podle specifikací jednotlivých hodinek. Natahovače hodinek se snadno nakonfigurují pomocí aplikace na vašem smartphonu. Navrhujeme také speciální šperkovnice navržené speciálně podle vašich specifikací.

MALÝ STOCKINGER TREZOR: "MADE IN GERMANY" STEJNĚ JAKO NAŠE VELKÉ MODELY.
Každý detail našich trezorů, velký i malý, je ručně vyrobený a přizpůsobený tak, aby vyhovoval vašim potřebám a specifikacím. Jsme hrdí na to, že v Německu vyrábíme vysoce kvalitní výrobek a mnozí naši zahraniční zákazníci se spoléhají na bezpečnost "vyrobenou v Německu".


Litujeme, ale v kategorii CUBE se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.