CHIMERA

CHIMERA - VELKÁ BEZPEČNOST OD STOCKINGER
Chimera je ztělesněním soukromého luxusního trezoru, je působivý a stylový. S výškou 130 cm a objemem zhruba 185 litrů nabízí Chimera dostatek prostoru i pro největší sbírku hodinek nebo šperků. Většina našich zákazníků umístí trezor do svého salonu, do soukromé kanceláře nebo do knihovny. Samozřejmostí je, že Chimera nabízí také maximální bezpečnost v kombinaci s vlastním exteriérovým a interiérovým designem.

SOUKROMÝ TREZOR: ZABEZPEČENO JAKO VE VAŠÍ BANCE. ALE VE VŠÍ KRÁSE.
Existuje mnoho důvodů, proč investovat do velkého soukromého trezoru jako je Chimera. Naše trezory vyhovují stejným bezpečnostním standardům VDS, které platí pro bankovní trezory - ale jsou mnohem krásnější.

JAK SI NEJLÉPE NAKONFIGUROVAT OSOBNÍ TREZOR?
Nejmenší modul Chimery integruje 10 hodinových natahovačů a lze je upgradovat pomocí dalších modulů s pěti navíječi. Většina trezorů Chimera je vybavena 10-20 natahovačů hodinek. Zbývající prostor je ideální pro zásuvky a police.

JAK JE TREZOR BEZPEČNÝ?
Odpověď je jednoduchá: velmi bezpečný. Sendvičové pancéřové konstrukce o několika centimetrech jsou vyrobeny z materiálů včetně nejtvrdší oceli na světě a korundového kamene, takže vnější stěny jsou téměř neproniknutelné. Náš patentovaný systém Stocktronic s 8 místným kódem se používá k otevření trezoru. Integrované rozhraní IT umožňuje poslat tichý poplach v případě nebezpečí. Chimera bezpečně chrání nejen vaše soukromé sbírky, ale také zajišťuje vaši osobní bezpečnost.

CHIMERA - VELKÝ TREZOR S DŮLEŽITOU POZORNOSTÍ NA DETAIL.
Nezáleží na velikosti, využíváme naše rozsáhlé zkušenosti a vášně k vybudování mimořádných trezorů. Věnujeme pozornost nejmenším detailům, abychom vyhověli vysokým standardům našich nejkritičtějších mistrů. Koneckonců, úschovny Stockinger nejsou jen investicemi do osobní bezpečnosti, ale často zůstávají v rodině po generace.

STOCKINGER TREZOR - JEDINEČNÝ DLE VAŠICH POŽADAVKŮ.
Navrhování vlastního Stockinger bezpečnostního trezoru je podobnÉ jako návrh jachty nebo soukromého letadla. Můžete si vybrat z nejrůznějších tvarů, barev a interiérových možností, stejně jako nejkvalitnějších materiálů. Specializujeme se na splnění vašich individuálních požadavků, pokud jsou technicky proveditelné.

STOCKINGER HIGH-END CHIMERA SAFE - TOP KVALITA "MADE IN GERMANY".
Pro mnoho našich zákazníků je Chimera perfektním luxusním trezorem pro soukromé využití. Je dostatečně velký na to, aby udržel i nejrozsáhlejší sbírku hodinek nebo šperků, zatímco ztělesňuje úspěch a sofistikovanost. Kvalita, která je zakořeněna v tradici německého řemesla. Naši zaměstnanci jsou hrdí na to, že postavili nejlepší trezory na světě. "Vyrobeno v Německu" tím nejlepším způsobem - nejen na papíře, ale také v našich srdcích.


Litujeme, ale v kategorii CHIMERA se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.